4 Şubat 2012 Cumartesi

Takım Otobüsümüze El Konulmuş

U18 takımına Kırşehirspor deplasmanı için tahsis edilen A takım otobüsü, Kırıkkale yolunda durdurulup haciz edildi

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Adana Demirspor'da haciz şoku yaşanıyor. U18 Takımına Kırıkkale deplasmanı için tahsis edilen A Takım otobüsünün kulübün geçmişe dönük borçları nedeniyle Kırşehir yolunda el konulup, yediemin otoparkına çekildiği bildirildi.


Coca Cola Akademi U18 Ligi Anadolu Grubu'nda zirve mücadelesi veren Adana Demirsporlu futbolcular, MKE Kırıkkalespor için oynayacakları maç için kendilerine tahsis edilen ve A Takıma ait olan otobüsle yola çıktı. Yolda MOBESE kameralarına yakalanan ve geçmişe dönük borcu olduğu tespit edilen otobüsün, Kırşehir yolunda durdurulduğu ve söz konusu otobüsle ilgili olarak işlem yapıldığı bildirildi. Otobüsten apar topar inmek zorunda kalan Mavi-Lacivertli futbolcular, kendilerine tahsis edilen kiralık bir otobüsle yollarına devam ederek, Kırıkkale ile oynayacakları maç için bu kente ulaştırıldı. Oldukça moralsiz oldukları gözlenen futbolcular, bu karşılaşmadan 1-1'lik beraberlikle ayrıldı.


Başkan doğruladı


Adana Demirspor Başkanvekili Bekir Sıtkı Özer de haciz olayını doğruladı. Borcun geçmişte yapılan bir borç olduğunu ve şu anki mevcut yönetimle de hiçbir alakasının olmadığının altını çizen Özer, "Böylesi bir durumla gündeme gelmek istemezdik. Ancak daha önce Elazığspor'un başına gelen olay, şimdi bizim başımıza geldi. Her şey yolunda giderken, takım zirveye oynarken böylesi bir durum elbette ki üzücü. Takımın Bandırma'da önemli bir deplasmandayken bu tür haberlerin yapılmasını da açıkçası hoş karşılamadık" dedi.


Kulüp avukatlarının konuyla yakından ilgilendiklerini ve araya hafta sonu girmesi nedeniyle de pazartesi gününü beklediklerini anlatan Özer, açıklamasını şöyle tamamladı:

"Avukatlarımız pazartesi günü gerekli yerlere başvurup, takım otobüsümüzün geri alınması için çalışmalarını yapacak. Adana Demirspor'un haklarını sonuna kadar koruyacağız ve ne gerekiyorsa yapacağız. Açık ve net söylemek gerekirse Bandırma deplasmanından alacağımız bir galibiyetle birlikte her şey değişecek. Buna yürekten inanıyorum."

Kaynak: Trtspor.com


Böyle bir habere denk geldim eğer bu yaşananlar doğruysa EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ALLAH BİN BELASINI VERSİN!

Hiç yorum yok: