12 Temmuz 2009 Pazar

Bizlere Yaşattığınız Günler İçin...

Locomotive Anatolia grubundaki son maçında Hasta Siempre'yi Volkan ve Sarı Yavuz'un golleri ile 2-1 mağlup ederek grup lideri olarak bir üst tura çıkmayı başardı. Arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Böylece takımımız 204 takım arasından ilk 64 takım arasına kalmayı başardı.

TSİ 15.30'da 2. tur müsabakaları yapılmaya başlanacak. Tüm karşılaşmaların sonucunu penaltılar belirleyecek ve turnuvanın şampiyonu bugün sonunda belli olacak. İmkanlarımızın elverdiği ölçüde sonuçları an be an aktarmaya devam edeceğiz.

Ankara Tayfası, Adana Demirspor, Şimşekler, Locomotive Anatolia, nasıl isimlendirilirseniz isimlendirilin DUALARIMIZ SİZİNLE...

Canlı anlatım:

15.00 : İlk maçımızda oynamamız gereken Easton Cowboys başka bir gruba geçtiği için onlara karşı hükmen galip ilan edilmiştik. Bu takımın yerine Easton Cameroon isimli bir takım ikame edildi. Ancak ikame bu takım ile maç yapmamız gereken tarihten sonra yapıldığı için yetkililer sonucun değişmeyeceğini açıkladılar. Demirspor ruhu bunu içine sindirememiş. Easton Cameroon ile dostluk maçı yaptık ve Kara Yavuz (Disconnectus Erectus) ile Volkan'ın attığı goller ile 2-0 kazandık. Böylece 2-0 hükmen galip ilan edilmek artık sorun değil. Bu arada ikinci turdaki rakibimizin belli olmasının biraz zaman alacağı ifade ediliyor.

16.00 : Son 32'ye kaldık. Chispa isimli bir takım ile penaltılar üzerinden karşılaştık. Sarı Yavuz, Mustafa, Volkan ve Emrah'ın golleri ile bu turu da geçtik. Yeni turdaki rakibimizi heyecanla bekliyoruz.

16.35 : Rakibimiz Fujika. Birazdan penaltı atışları başlayacak.

17.00 : Maalesef 5-4 yenilerek turnuvaya veda ettik. Gollerimizi Sarı Yavuz, Kara Yavuz, Mustafa ve Emrah attı. Volkan ise penaltıyı gole çeviremedi. İlk kez katıldığımız turnuvada 204 takımın 172'sini saf dışı bırakan, çok daha önemlisi Adana Demirspor'umuzu ve ülkemizi dünyaca bilinen bir organizasyonda ellerinden geldiğince tanıtan ve yücelten Tayfa'mıza can-ı gönülden teşekkür ediyoruz.

18.40 : Az önce resmi sonuçlar açıklandı. Turnuvayı 19. olarak tamamladık. Bizi eleyen Fujika yarı finalde elendi. Turnuva şampiyonu Santa Roza oldu. Tebrik ediyoruz.

Adana Demirspor ruhu her işi ciddiyetle sürdürmemizi gerektirmektedir. Bir gün o kupayı alacağız. Gelecek her gün için yapılacak, ileriye taşınacak bir şeyler var. Tekrar edelim, taraftarı dünya kupasına katılıyorsa, futbolcular ve yönetim kendilerinden beklenenlere ilişkin mesajı umarız alırlar.

Demirspor'u ve Demirsporluluğu Yüceltmeye ANT İÇTİK!!!

Kaynak: demirgibiyiz.com

Hiç yorum yok: