2 Mayıs 2015 Cumartesi

algı operasyonlarınıza rağmen: BU TAKIM BU SENE SÜPER LİGE ÇIKACAK!



Son günlerde gerek sahada, gerekse basında; Demirspor'umuza verilmek istenen zarar hakkında düşüncelerini, tayfamızın kurucularından Mete Serbes ve Tayfamızdan Doğuş Beyaztaş, Sol gazetesinde paylaştı:

Doğuş Beyaztaş: 

''Adana Demirspor 75 yıllık ulu bir çınardır.Tarihinde büyük başarılar yatmaktadır. Bu büyük çınar 20 yıldır hasret olduğu 'Süper' denilen lige çıkmaya bu kadar yaklaşmışken bir anda medyada algı operasyonu başlatıldı. Bu algı operasyonu, Adana Demirspor'un FİFA tarafından 3 puanının silineceği ve şampiyonluk yolunda geri bırakılacağı yönündedir. Bir hafta boyunca birçok kulüp yöneticisi sosyal medya üzerinden Adana Demirspor üzerinde adeta linç girişimi başlattılar. Takımımızı 29 hafta sonunda bu başarıya taşıyan Ünal Hocamız bu oyunları Gaziantep BB maçı sonra basın toplantısında yumruğunu masaya vurarak dile getirmiştir. Binlerce taraftarın haykırmak istediği cümlelere tercüman olmuştur. Son olarak Hocamızın o masaya vurduğu yumruk binlerce Demirspor taraftarının umut dolu mavi yürekleriyle yoğurulmuştur. Bunu kimsenin unutmaması dileğiyle..."

Mete Serbes: 

"Adana Demirspor'un, yıllardır dönen çarka çomak sokmasının sonucu olarak görüyorum tüm bu yaşananları. Adana Demirspor'un yarıştan kopması için, bütün psikolojik baskı unsurlarını devreye sokmaya çalışanlara karşı Ünal Karaman ve ardından da Adana Demirspor taraftarı sesini çıkarmıştır. Bütün mesele budur. Adana Demirspor; futbolu yaşam tadı olarak algılıyor ama bazı yöneticiler var ki, sahip oldukları kulüpleri farklı amaç ve idealler için kullanabiliyorlar. Adana Demirspor'un yürekli insanlarıyla böylesine umut verici bir noktaya gelmesi, şahsi menfaatleri zarar görenler tarafından tabii olarak engellenmek istenecektir. Yapılan plânlar boşa çıkacak ve her zaman olduğu gibi, yine iyi insanlar kazanacaktır.''

kaynak: http://haber.sol.org.tr/

Hiç yorum yok: