28 Mayıs 2014 Çarşamba

Son Zamanlarda Karmaşa Konusu Olan Yönetimle İlgili Düşüncelerimiz

Kulüp içinde yaşanan bu karmaşa ve kaos ortamından şüphesiz ki taraftarlar olarak hiçbirimiz mutlu değiliz. Bu yaşanan olaylarla ilgili İstanbul Tayfası olarak bizim de bazı açıklamalarımız olacak..
1-Yaşanan bu problemleri direkt olarak mevcut yönetime yükleyemeyiz. Geleli daha bir sene dahi olmayan bir yönetimin, önceki yönetimlerden kalan enkazları temizlemesi zaman alacaktır elbet. Bunun için de taraftar olarak bizlerin yönetime karşı sabırlı davranması gerekiyor. Bu sözlerimizden Başkan Aydoğdu'nun koşulsuz olarak arkasında durduğumuz anlaşılmasın. Bizlerde bu bilinmezlik girdabından sıkıldık ancak Adana Demirspor taraftarı olarak sabretmeyi en iyi biz biliriz.
2-Takıma gelince bizler her zaman karakterli onurlu gururlu futbolcuların bu takımda olmasını istedik, hâlâ da bu isteğimizin arkasındayız. Sezona inançlı, iddialı girilmesini istiyoruz. Bu bağlamda alt yapıya tekrar değiniyoruz. Biz dün de dedik bugün de diyoruz yarın da diyeceğiz alt yapıdan oyuncu çıkmasını istiyoruz. Alt yapıya önem verilmesi hepimizin en büyük isteklerinden biri.
3-Kulübün içinde bulunduğu durumu başkanın açıklamalarından öğrenmemiz taraftarlar olarak kimsenin hoşuna gitmedi. Önceki yönetimlerden isteğimiz şeffaflıktı bu yönetimden de aynı şekilde şeffaf olunmasını istiyoruz.
4-Yönetimden bir başka isteğimiz de kalıcı gelir konusu. Birçok kulüp bu sorunu profesyonel bir şekilde aştı. Kendilerine kalıcı gelir sağladılar. Bizler bu tarz bir çalışmayı henüz göremedik. Adana Demirspor yönetimi şunu çok iyi bilsin ki onlar kalıcı gelir konusunda bir adım atarsa bizler beş adım atarız..
5- Son olarak Hüseyin Sözlü'nün açıklamalarından sonra spor fonu konusuna da değinme gereği duyduk. Bizler hiçbir zaman belediyeden gelen yardımlara bağlı olmak istemedik. Sözlünün spor fonunu kaldırması bu bağlamda bizleri etkilemez. Kaldı ki kalıcı gelir konusu aşılırsa bu takımın hiçbir yardıma ihtiyacı olmaz.
Bizler her zaman söyledik “Gerekirse alt yapı kadrosuyla çıkalım ama ONUR, GURUR ve İNANCIMIZDAN ödün vermeyelim..”

-Adana Demirspor İstanbul Tayfası...

Hiç yorum yok: