12 Şubat 2014 Çarşamba

Özür diliyoruz...

Bloğumuzu bir hayli aksatmış durumdayız. Facebook ve Twitter ortamının bunda etkisi oldukça büyük. Duyurularımızı, projelerimizi ve organizasyonlarımızı bu iki sosyal paylaşım sitesi üzerinden yapıyoruz genellikle. 

Adana Demirspor İstanbul Tayfası olarak; elimizde olmayan nedenlerle biraz pasif konuma düştük ve bunun nedenini "Öğrenci arkadaşlarımızın çoğunun memlekette olması" ile açıklayabiliriz. Fakat, buna bağlı olarak yine de sizlerden özür dileriz.

Arasıra aldığımız bazı mesajlara cevap verme yükümlülüğünde hissediyoruz kendimizi:

-Adana Demirspor İstanbul Tayfası'nın deplasmanlara iştirak etmediği şeklinde bazı yorumlarda bulunuldu tarafımıza. Böylesine bir düşünceyi saygı ile karşılamakla beraber; İstanbul Tayfası'nın deplasmana gitmemesi, bireysel olarakta deplasmanlarda yer alınamayacağı anlamına gelmez. Ve takımına yürekten bağlı bu arkadaşların, bireysel de olsa deplasmana gitmelerini arzu ediyoruz.

- Bazı yorumlarda dile getirilen, İstanbul'da "Dernek, Vakıf vb." kendimize ait bir yerin olup olmadığı konusunda sürekli sorular soruluyor. Bu noktada, şimdilik kendimize ait herhangi bir yer bulunmamaktadır. Buluşmlarımızı önceden belirlediğimiz ve duyurduğumuz yerlerde yapmaktayız.

- Bazı renktaşlarımızın dile getirdiği "Deplasmana gitmeyecek, ne yapacağız?" sorusu bizlere göre büyük bir hezeyandır. Bizleri tanıyan, bilen, bizlere beraber bu yolda yürüyen kardeşlerimiz biliyorlar ki; Adana Demirsporlu olmak, Adana Demirspor'u yaşamaktır ve bu yaşama sadece tribünlerden ibaret değildir.

Adana Demirspor İstanbul Tayfası'nın Demirsporluluğunu sorgulayanlar; Kızılay'da bir kan, Tema'da bir ağaç, Okulda bir kitap, Sokakta bir çocuğun forması olsunlar.. O zaman bizleri anlayabilirler..

Saygılar !

Hiç yorum yok: