25 Haziran 2013 Salı

..hoşgeldin "Yücel İldiz"


Adana Demirspor'un Teknik Direktörü belli oldu. Şahsen benimde istediğim bir Teknik Adamdı. Hakkında olumsuz herhangi bir duyum almadım.

Onu sınıf arkadaşı "Bektaş Sayın" dan dinleyelim.

Yücel İldiz, önce sınıf öğretmenidir. 6-12 Yaş çocukları yetiştirme eğitimine sahip. Beden Eğitimi bölümünü bitirerek gençleri yetiştirme eğitimine sahip. Teknik Direktör eğitimi de alarak yetişkin eğiticisi olmuştur. Kısacası MİLLİ TAKIMLAR için bulunmaz özelliklere sahiptir. Lider karakterlidir. İşçi çocuğu olarak emeğin değerini en iyi bilenlerdendir. Atatürkçüdür. Sınıf arkadaşım olarak başarılarından gurur duyuyorum.

1 yorum:

Mehtap Taş dedi ki...

Merhabalar. Biz Kalabalık Dergi'nin Halkla İlişkiler ekibiyiz.
Kalabalık Dergi, Mayıs itibari ile online olarak yayımlanan Kültür,Sanat ve Edebiyat dergisi.8 Temmuz 'da 3.sayısı çıkmış olan dergimiz,ilk sayısında 'dalında' en çok okunan dergi ünvanını aldı.2. sayımızda ise Haziran ayı sebebi ile Gezi Özel eki hazırladık ve son sayımız 5.gününde 5bin okunmaya erişti.Hiçbir maddi kaygı gütmeyen dergimizin yazar kadrosu Türkiye'nin geneline yayılmış vaziyette.Kemik kadroyu oluşturan biz üniversite öğrencilerinin yanı sıra Türkiye'nin en genç yazarı,Aktüel Dergi ekibinden yazarımız ve kitapları basılmış arkadaşlarımız da var kadromuzda.Tek gayesi yazma eyleminde yetkinleşmeye çalışan yazarlarımıza öncülük etmek olan bu derginin tanıtıma,desteğe ihtiyacı var. Yazdıklarımızın daha çok okurla buluşması tek dileğimiz.Yazmanın ve dahası çok okumanın en yetkin kılınabileceği bloğunuzdan desteğinizi bekliyoruz.
Kalabalık’ı aşağıdaki web sitesi üzerinden bilgisayarınız, tabletiniz ve akıllı telefonunuzla inceleyebilirsiniz:
http://www.kalabalikdergi.com
3.sayımız : http://issuu.com/kalabalikdergi/docs/sayi3