30 Mayıs 2013 Perşembe

Ömer ÇELİK karşılaşması ile alakalı açıklamamızdır..

Adana Demirspor İstanbul Tayfası olarak Şimşekler Grubu'nun aldığı kararı destekliyoruz..Neden mi.. ?

1-) Ömer Çelik'le görüşmek onun mensup olduğu partiyle , ya da sahip olduğu siyasi düşünceyle beraber olduğumuz anlamına ASLA gelmez..

2-)Adana Demirspor tarihinin en önemli kongrelerinden birini yaşayacak..Taşeron yönetimi kullananlar ön plana çıkacak belli..Bu durumda Adana'da belirli bir güce sahip olan bir Adanalı Devlet Bakanı ile Adana'nın en önemli markası olan Adana Demirspor'u borçsuz , futbolcuyu bıktırmayan , kurumsal bir kulüp haline getirmek için görüşmek kadar doğal bir şey olamaz...

3-) Yıllardır , Belediye'nin ve Adana'nın kirli odaklarınca yıpratılmış olan Adana Demirspor'umuz artık yeni yüzlerle yükselişe geçmeli..

4-)Şimşekler Grubu'nun aldığı bu kararı mesnetsiz ve yakışıksız şekilde eleştiren kesimler ya da onları destekleyenler kendi internet sitelerinden hangi siyasi partinin reklamını yapmaktadır bakınız..o yüzden samimi olalım..

5-)Adana Demirspor İstanbul Tayfası olarak ilk günden beri yüksek sesle , Ntvspor'dan , Cumhurİyet gazetesine , Taksim'den , Kadıköy'e kadar her yerde TAŞERON YÖNETİM İSTİFA dedik..Bugün daha yüksek sesle diyoruz...ARTIK DEFOLUP GİDİN !!!

ADANA DEMİRSPOR İSTANBUL TAYFASI !

Hiç yorum yok: